Author: C***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Il sent très bon c’est vrai qu’il est petit mais ça va j’aime beaucoup
Price: 328kr
Original Price: 486kr
| Material | Glass |
| Scent | Sweet |
| Scent Type | Fresh |
| Gender | Unisex |
| Length | 45 cm |
| Width | 35 cm |
| Height | 45 cm |
| Net Weight | 45 g |
| Net Volume | 30 ml |
| SKU | sb260107221482632223106 |
Brand Name: Roberto Cavalli
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Roberto-Cavalli-sc-014230091.html
Quality: 2183215 people said the quality is very good!
Author: C***d
Date:
Review: Il sent très bon c’est vrai qu’il est petit mais ça va j’aime beaucoup
Author: p***o
Date:
Review: Questo profumo è davvero buono, delicatamente dolce e fresco ma persistente. Molto soddisfatta dell'acquisto.
Author: d***u
Date:
Review: Non mi aspettavo che mi piacessi così tanto 💝💝
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.